12 жовт. 2022

КОМУНІКАТИВНИЙ РОЗВИТОК

ТЕМА "УКРАЇНА - МОЯ БАТЬКІВЩИНА". ДЕКЛАМУВАННЯ ВІРША В. НОВОМИРОВА "БАТЬКІВЩИНА"
8 трав. 2021

Вшанування пам,яті загиблих воїнів Другої Світової Війни

Саме та весна 1945р. для нас найсвітліша і найдорожча дата, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.
28 квіт. 2021

Тиждень основ безпеки життєдіяльності

допомогти сформувати в дітей свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій
27 бер. 2021

День Театру

День Театру ми в садку облаштували, Декораціями з казок весь Майдан прибрали, Гаптували сцену, ляльок чепурили, Глядачів маленьких гарно розсадили…
11 бер. 2021

Свято Веселої Масляної

Вже стало традицією в ЗДО проводити кожного року свято Масляної.
10 бер. 2021

Творчий спадок Т.Г. Шевченка

Поезія Шевченка стала рідною для кожної людини з самого дитинства. Слово Кобзаря було словом нескореної України. Воно лунало і лунає повсюди.Ми вшановуємо уславленого сина української землі, художника, який, будучи сином селянина, став володарем царства поетичного слова.
19 лют. 2021

Тематичне заняття "Леся Українка для дітей"

Ознайомлення дітей з життям та творчістю великої української поетеси Лесі Українки
17 лют. 2021

Конкурс " Подаруй годівничку"

Участь у Всеукраїнському Екологічному челенджі
25 січ. 2021

Челендж "Чудо таємниця для сніговичка"

Зимові розваги мають дарувати теплі враження, які поселяють у дитячих душах віру у справжнє диво
14 трав. 2020

Привіт від «Гуру Карантину»!

15 травня о 19:00 художниця та авторка Грася Олійко порадує нас своїм твором.