Загальна характеристика

Комунального закладу «Гейківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Теремок» Лозуватської сільської ради

Статут затверджено рішенням Лозуватської сільської ради від 23.12.2020 р. №  41- II/VIII

Рішення про державну реєстрацію потужності від 01.03.2021 р.

Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про проведення державної реєстрації: 286809903651, 02.02.2021

Мова навчання: українська

Заснована у 1969 році

Кількість учнів – 15

Кількість викладачів – 2

Найбільша кількість дошкільників, які навчались у закладі дошкільної освіти була  47 дітей.

У закладі дошкільної освіти:

{C}-          всього дітей – 15

{C}-          багатодітних сімей – 7

Матеріально-технічна база:

Загальна площа навчального закладу – 393,0 м2

Ліцензований обсяг навчального закладу – 41 чол.

Кількість груп – 1, спортивний майданчик.

Мета діяльності закладу:

Забезпечення реалізації права дітей на здобуття дошкільної освіти, створення умов для їх фізичного, розумового і психологічного розвитку, корекції психологічного і фізичного розвитку та оздоровлення.

Основні напрямки роботи дошкільної установи:

1. Здійснювати освіту дітей дошкільного віку в межах Базового компонента дошкільної освіти за комплексними та парціальними програмами рекомендованими Міністерством освіти і науки України.

2. Активізувати спільну роботу зі школою щодо формування у дітей основ культури здоровʼя.

3. Дотримуватися пріоритетності щодо питання про повноцінний розвиток особистості дитини з раннього віку, формування її фізичного, соціально-психологічного потенціалу, виховувати шанобливе ставлення до рідної мови та козацької педагогіки.

4. Реалізовувати напрямок – національно-патріотичного виховання через художньо-естетичний розвиток.

Дошкільний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», іншими законодавчими актами, актами Президента України, Кабінету Міністрів України,  наказами МОН, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, Бюджетним кодексом України, Статутом.

Дошкільний заклад є юридичною особою, має гербову печатку і штамп, бланки встановленого зразка, реєстраційні рахунки в органах Державного казначейства.